Vol, rond en fruitig. Een wijn gemaakt voor ieder moment. Blauwe bessen, kersen, chocola en gedroogde oregano geven deze wijn een vriendelijk karakter. Fruitig van smaak met tonen van moerbeien en chocola. Lees meer
Australisch meest verfijnde koelklimaat wijnen komen uit Orange dit ligt in het zuid oosten van Australië. Tevens liggen hier de hoogst gelegen wijngaarden van Australië. De wijngaarden van Logan liggen op 800 meter hoogte. Peter Logan selecteerde deze wijngaarden voor zijn premium fruit dan ook op; het koele klimaat en de vulkanische bodem. Blijkbaar heeft hij het juiste besluit genomen. Hij werd zowe l nationaal als internationaal geprezen voor zijn wijnen. Na het kneuzen van de druiven wordt de hoed twee keer per dag ondergedompeld in het sap. Na 8 dagen fermentatie ondergaat de wijn de malolactische gisting. 20% van de wijn wordt gerijpt in 5 t ot 6 jaar oud Frans eiken.
Perfecte borrel wijn, maar ook een prima begeleider van voorgerecht, zachte kazen en gegrild vlees
Een wijn gemaakt voor ieder moment. Blauwe bessen, kersen, chocola en gedroogde oregano geven deze wijn een vriendelijk karakter. Fruitig van smaak met tonen van moerbeien en chocola.